DLA PARTNERÓW (chcesz promować produkt ze sklepu)

 

Jeśli chcesz zarabiać na promowaniu jednego z naszych produktów, możesz nawiązać z nami współpracę. Wystarczy, że zarejestrujesz się w  jednym z programów partnerskich, w których jest umieszczony nasz produkt (zgłoś się do nas poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY, a otrzymasz dodatkowe instrukcje). Za sprzedaż każdej sztuki otrzymasz aż 50% wartości produktu. Jak możesz promować produkt? Sprawdź poniższe punkty:

 

POSIADASZ LISTĘ MAILINGOWĄ

Posiadasz legalną listę adresową, której użytkownicy są potencjalną grupą docelową dla produktów z naszego sklepu. Wspólnie wybierzemy kreację maila, a Ty uzyskasz swoją prowizję od sprzedaży.

 

JESTEŚ AKTYWNY NA FORACH INTERNETOWYCH

Piszesz dużo postów na forach, na których użytkownikami są mężczyźni? Jeśli forum posiada funkcję wstawiania linków w stopce, możesz dodać link do promowanego przez siebie produktu. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni tekst, który będzie w linku lub stworzymy baner.

 

POSIADASZ FANPAGE NA FACEBOOKU

Posiadasz fanpage na Facebooku, który jest odwiedzany przez dużą grupę użytkowników? Możesz umieścić informację o naszym produkcie w poście, zdjęciu w tle lub na jednym ze zdjęć w swojej galerii.

 

POSIADASZ WŁASNEGO BLOGA/STRONĘ

Piszesz bloga, masz własną stronę? Jest ona skierowana głównie do mężczyzn? Możesz wspomnieć o produkcie w poście, możesz wstawić baner albo link tekstowy. Skontaktuj się z nami i podaj adres swojej strony, a spróbujemy znaleźć optymalne rozwiązanie.

 

ZASTANAWIASZ SIĘ, CO REKLAMOWAĆ W PROGRAMACH REV-SHARE

Kupujesz pakiety reklamowe w programach revenue share, ale nie masz pomysłu, co mógłbyś za ich pomocą reklamować? Tutaj masz gotowy produkt – wystarczy stworzyć reklamę (pomożemy z doborem nagłówka i opisu), dodać link ze swoim identyfikatorem i puszczać reklamę „w eter”.

 

MASZ INNE POMYSŁY NA PROMOCJĘ

Masz inne pomysły na promowanie produktu? Zgłoś się do nas i przedstaw nam je! Każda forma marketingu jest dobra! 🙂

 
DLA AUTORÓW (masz własny produkt)

 

Masz własny produkt związany z tematyką strony i chcesz, aby znalazł się on w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami za pomocą Formularza kontaktowego!