1.

Korzystając z serwisu, a także zapisując się na newsletter/pobierając darmowy raport, akceptujesz politykę prywatności, dostępną pod adresem: https://uwodzicielski.pl/polityka-prywatnosci/.

2.

Administrator serwisu nie jest odpowiedzialny za produkty, które są na nim umieszczone. Nie jest on ich właścicielem, ani autorem. Wszelkie uwagi, reklamacje oraz zapytania dotyczące danego produktu, należy kierować bezpośrednio do jego autora.

3.

Serwis uwodzicielski.pl współpracuje z innymi platformami/serwisami (np. poprzez programy partnerskie). Wszystkie produkty prezentowane w serwisie uwodzicielski.pl pochodzą z zewnętrznych platform/serwisów. Portal uwodzicielski.pl nie prowadzi sprzedaży w sposób bezpośredni.

4.

Sprzedaż produktów odbywa się poprzez zewnętrzne platformy/serwisy. Serwis uwodzicielski.pl służy wyłącznie do prezentowania tych produktów. Przed dokonaniem zakupu, powinieneś zapoznać się z regulaminem oraz polityką prywatności platformy/serwisu, poprzez którą odbywa się sprzedaż.

5.

Po kliknięciu na odnośnik do rozszerzonego opisu danego produktu (guziki „Dowiedz się więcej”, „Czytaj dalej”, itp.), zostaniesz przeniesiony na platformę/serwis, poprzez którą odbywa się sprzedaż. Tam możesz znaleźć regulamin i politykę prywatności danej platformy sprzedażowej, a także informacje na temat tego, w jaki sposób można skontaktować się z autorem danego kursu (dotyczy ebooków i kursów video).

W tej chwili zakupy są obsługiwane przez jeden z następujących serwisów/platform: intymnosc.pl, interkursy.pl, uwodzenieipodryw.pl. Regulaminy i politykę prywatności tych platform/serwisów znajdą Państwo poniżej:

6.

Warunki techniczne korzystania z serwisu.

6.1. Niezbędne wymagania techniczne umożliwiające współpracę z Systemem teleinformatycznym, a tym samym korzystanie z Serwisu są następujące:

  • Urządzenie pozwalające na dostęp do sieci Internet.

  • Program służący do przeglądania zasobów w sieci Internet, akceptujący pliki typu Cookies i obsługujący Javascript.

  • Połączenie z siecią Internet.

  • Opcjonalnie: konto poczty e-mail (korzystanie z newslettera, pobranie darmowego raportu, zakup płatnych produktów)

6.2. Administrator może prowadzić rejestr użytkowników korzystających z serwisu. Gromadzone dane to adres IP komputera, z którego zostało dokonane połączenie.