Poniżej przedstawiamy sylwetki trenerów, których produkty możecie znaleźć na naszej stronie. Jednocześnie zaznaczamy, że każdy z nich jest odrębną jednostką – posiada własną firmę/szkołę uwodzenia, a co za tym idzie, trenerzy nie współpracują ze sobą i nie prowadzą razem szkoleń. Ich filozofie i metodyka mogą się różnić w zależności od tego, jaki aspekt relacji damsko-męskich jest poruszany, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełnym profilem każdego z nich (przycisk „Zobacz pełny profil”).

 

 

 

Robert Marchel 

Podróżnik i biznesmen. Właściciel dwóch firm. Robert jest certyfikowanym trenerem, cenionym ekspertem, a także autorem programu „Licencja na podrywanie” (TVN). Doradza w dziedzinie relacji damsko-męskich. Konsultacje prowadzi od 2008 r.

 

              .

 

 

 

 

 

 

 

 

Rafał Żuber (Sexyboy) 

Zmienił życie wielu facetów, poprawiając ich umiejętności towarzyskie i sprawiając, że stali się szczęśliwszymi oraz bardziej pewnymi siebie ludźmi. Prawdziwy praktyk, aktywnie udzielający się na polskiej scenie uwodzenia. W 2007 roku założył własną szkołę uwodzenia.

 

              .