Bycie w związkach dostarcza ludziom wielu pozytywnych przeżyć. Nie ma chyba jednak pary, która nie borykałaby się z jakimiś problemami. Prędzej czy później nawet w najlepszej relacji pojawiają się kłótnie i nieporozumienia. Warto wtedy wiedzieć, jak rozwiązywać konflikty i jak komunikować się z partnerem. Nie pozwól, żeby wasze problemy się nawarstwiały, a uczucia z czasem coraz bardziej słabły. Odpowiednia praca nad związkiem sprawi, że wasza relacja będzie trwała i odporna na kryzysy.
Produkty, jakie znajdziesz w tym dziale, pomogą Ci w wielu sytuacjach związkowych. Jeśli wasza relacja przechodzi kryzys, dowiesz się, jak ją odbudować. Jeśli pojawiła się zazdrość, nauczysz się jej przeciwdziałać. A jeśli masz za sobą rozstanie, dowiesz się jak odzyskać partnera albo jak o nim raz na zawsze zapomnieć.


Dostępne produkty:

 

Jak wrócić do byłej dziewczyny/chłopaka. Jak odzyskać męża lub żonę
Jak wrócić do byłej dziewczyny/chłopaka. Jak odzyskać męża lub żonę
Autor: Robert Marchel 

Chcesz wrócić do swojej byłej kobiety? Dzięki temu kursowi znacznie zwiększysz szanse na to, że Ci się uda. Otrzymasz szczegółowy plan działania oraz listę błędów i zachowań, których powinieneś bezwzględnie unikać.

 
brak ocen 197.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak zapomnieć o ex
Jak zapomnieć o ex
Autor: Robert Marchel 

Jeśli Twój związek niedawno się zakończył, ten kurs pomoże Ci szybko stanąć na nogi. Robert Marchel doradza, jak nie rozdrapywać w nieskończoność ran, szybciej ruszyć do przodu i poczuć natychmiastową ulgę.

 
brak ocen 77.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak budować i naprawiać związek 2.0
Jak budować i naprawiać związek 2.0
Autor: Robert Marchel 

Ten kurs pomoże Ci zbudować związek, który będzie trwały przez bardzo długi czas. Zacznij dogadywać się z partnerem! Dowiedz się również, jak zapobiegać zdradzie.

 
brak ocen 97.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! Ratowanie relacji i uwodzenie koleżanek
Ratowanie relacji i uwodzenie koleżanek

Autor: Rafał Żuber (Sexyboy)

Podrywanie koleżanek, sposoby na odkochiwanie, odzyskiwanie byłych dziewczyn, sekrety magnetycznego i przyciągającego charakteru. Bonus: ebook zawierający fakty z życia uwodzicieli, prawdy o związkach, a także realnych wynikach w podrywie.

 
brak ocen 97.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ