W jaki sposób rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą? Jak zdobyć jej numer telefonu? Te pytania zadaje sobie wielu facetów. Być może Ty również do nich należysz. Wychodzisz na miasto, mijasz dziesiątki pięknych kobiet. Trafiasz na nie w centrach handlowych, na siłowni, w tramwaju. Być może podoba Ci się koleżanka z pracy albo uczelni. I często jesteś na siebie zły, bo nie wiesz, w jaki sposób zacząć rozmowę, wprowadzić elementy flirtu i poprowadzić znajomość w odpowiednią stronę. Pozbądź się tego problemu i poznawaj kobiety zawsze wtedy, gdy tylko masz na to ochotę.
W tym dziale oferujemy produkty, które pomogą Ci na każdym etapie znajomości z kobietą. Od zapoznania się, poprzez randki, aż do budowania takich relacji, jakie Cię interesują. Stań się atrakcyjnym mężczyzną, który wie, jak sobie poradzić w każdej sytuacji.


Dostępne produkty:

 

Wyprzedaż! Podryw SMS – 11 Błędów Facetów (darmowy e-book)
Podryw SMS – 11 Błędów Facetów (darmowy e-book)

W e-booku znajdziesz opis 11 najczęstszych błędów, jakie popełniają faceci podczas SMS-owania z kobietą. Dzięki temu będziesz mógł uniknąć prostych wpadek, które potrafią zrujnować dobrze zapowiadającą się znajomość.

  Wypełnij poniższe pola i kliknij przycisk:
 

Zgadzam się z Polityką Prywatności
brak ocen 0.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak wrócić do byłej dziewczyny/chłopaka. Jak odzyskać męża lub żonę
Jak wrócić do byłej dziewczyny/chłopaka. Jak odzyskać męża lub żonę
Autor: Robert Marchel 

Chcesz wrócić do swojej byłej kobiety? Dzięki temu kursowi znacznie zwiększysz szanse na to, że Ci się uda. Otrzymasz szczegółowy plan działania oraz listę błędów i zachowań, których powinieneś bezwzględnie unikać.

 
brak ocen 197.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! Prawdziwe historie z podrywu Sexyboya: Jak uwiodłem 20 kobiet
Prawdziwe historie z podrywu Sexyboya: Jak uwiodłem 20 kobiet

Autor: Rafał Żuber (Sexyboy)

Dwadzieścia inspirujących historii z podrywu Sexyboya. Dzięki nim zobaczysz, w jaki sposób działa Rafał i przekonasz się, co jest możliwe w relacjach z kobietami. Bonus: 5 dodatkowych raportów (rozmowy z kobietami, techniki, itp.).

 
brak ocen 29.99 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kurs Podrywania Przez Internet
Kurs Podrywania Przez Internet
Autor: Robert Marchel 

Z kursu dowiesz się, w jak stworzyć na portalu randkowym profil, który będzie się wyróżniał i przyciągał kobiety. Poznasz sposoby na prowadzenie ciekawych rozmów, a także na proponowanie kobietom spotkań.

 
brak ocen 49.80 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! Fundament Sukcesu z Kobietami: Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie
Fundament Sukcesu z Kobietami: Jak być atrakcyjnym i pewnym siebie
Autor: Rafał Żuber (Sexyboy)

Z poradnika dowiesz się, w jaki sposób zbudować swoją pewność siebie, a także nauczysz się najważniejszych sekretów atrakcyjności. W bonusie otrzymasz ebook opisujący, jak przygotować się do podrywu.

 
brak ocen 77.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kurs Flirtu i Ciętej Riposty
Kurs Flirtu i Ciętej Riposty
Autor: Robert Marchel 

Kurs Flirtu i Ciętej Riposty to produkt, dzięki któremu poprawisz swoje umiejętności komunikacyjne. Wyróżnij się ciętym żartem, uodpornij się na krytykę, zostań mistrzem we flirtowaniu!

 
brak ocen 79.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magnetyczna Osobowość
Magnetyczna Osobowość
Autor: Robert Marchel 

W kursie pracujemy nad czterema dziedzinami życia, które mają ogromny wpływ na Twoją atrakcyjność. Jakość Twojego życia podniesie się nie tylko na polu relacji z ludźmi, ale także w innych kluczowych aspektach.

 
brak ocen 297.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! Ratowanie relacji i uwodzenie koleżanek
Ratowanie relacji i uwodzenie koleżanek

Autor: Rafał Żuber (Sexyboy)

Podrywanie koleżanek, sposoby na odkochiwanie, odzyskiwanie byłych dziewczyn, sekrety magnetycznego i przyciągającego charakteru. Bonus: ebook zawierający fakty z życia uwodzicieli, prawdy o związkach, a także realnych wynikach w podrywie.

 
brak ocen 97.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Tajemnice gracza
Tajemnice gracza
Autor: Rafał Żuber (Sexyboy) (2,5 h video + audiobook + ebook) - tajemnice mowy ciała, zaprezentowane na filmach - jak odpowiednio rozmawiać z kobietami - jak nie być kolegą, tylko kochankiem - i wiele więcej... Bonus – 5h video z warsztatów na temat podchodzenia do kobiet (przeanalizowane najczęstsze błędy)  
brak ocen 497.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Tajemnice Gracza 2
Tajemnice Gracza 2
Autor: Rafał Żuber (Sexyboy)

Najskuteczniejsze metody uwodzenia, zaawansowane strategie na żywych przykładach. Sprawy seksu, mowy ciała, triki randkowe i wiele więcej…

 
brak ocen 647.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
W mieszkaniu gracza, czyli jak sprawić, by nie umiała odmówić
W mieszkaniu gracza, czyli jak sprawić, by nie umiała odmówić
Autor: Rafał Żuber (Sexyboy)

ABC gry domowej, dzięki której będziesz wiedział, co robić w mieszkaniu. Nie zmarnujesz już więcej szansy na upojny wieczór z kobietą.

Bonus - 5h video na temat tego, jak zwabić kobietę do mieszkania.  
brak ocen 297.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ