Czym są feromony? Najprościej mówiąc, są to zapachy, za pomocą których ludzie komunikują się ze sobą. Dzięki nim można wzbudzać zainteresowanie płci przeciwnej, a także respekt u osobników tej samej płci. Organizm wytwarza je naturalnie, jednak dzięki wieloletnim badaniom udało się także stworzyć produkty (najczęściej połączone z perfumami), które symulują ich działanie. Dzieje się tak, ponieważ zawierają odpowiednie proporcje aktywnych środków, takich jak androstenol, androstadienon, czy androstenon.
Dla kogo są feromony? Zapach jest jednym z elementów, który wpływa na nasze postrzeganie drugiej osoby. Dlatego rozważ ich zakup, jeśli zależy Ci na wzbudzaniu sympatii i dobrym dogadywaniu się z ludźmi. Sprawdzą się w klubie, w pracy, na egzaminach. Możesz je też zastosować, idąc na randkę.


Dostępne produkty:

 

Wyprzedaż! Feromony Love & Desire For Him 100ml
Feromony Love & Desire For Him 100ml
Sklep: Intymnosc.pl

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

 
brak ocen 119.90 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! Feromony PHEROMONE ESSENCE – 7,5 ml
Feromony PHEROMONE ESSENCE – 7,5 ml
Sklep: Intymnosc.pl

Pheromone Essence to profesjonalny produkt, który od lat plasuje się w czołówce tej branży. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, które wzbudzają pożądanie u kobiet. Można go zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować osobno.

 
brak ocen 153.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! Feromony Sexual Attraction for Men 15 ml
Feromony Sexual Attraction for Men 15 ml
Sklep: Intymnosc.pl

Sexual Attraction Pheromones Man to silne feromony, które zrobią z Ciebie mężczyznę pożądanego wśród kobiet, a także dominującego wśród mężczyzn. Jest to możliwe dzięki idealnemu połączeniu związków chemicznych, zawartych w produkcie. Zapakowane w niedużych, poręcznych buteleczkach, dlatego możesz mieć je zawsze przy sobie i używać, kiedy tylko potrzebujesz!

 
brak ocen 49.90 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyprzedaż! SEX ELIXIR SPANISH FLY – 15ML – afrodyzjak
SEX ELIXIR SPANISH FLY – 15ML – afrodyzjak
Sklep: Intymnosc.pl

Sex Elixir Spanish Fly to wysoce skuteczny afrodyzjak, stworzony na bazie sprawdzonych składników. Potęguje siłę doznań, podnosi libido i pomaga zwalczyć nieśmiałość. Dzięki niemu można w pełni delektować się zbliżeniem.

 
brak ocen 49.90 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ