W tym dziale będziemy sukcesywnie zbierać dla was najciekawsze naszym zdaniem materiały, które są dostępne zupełnie za darmo. Po sieci krąży wiele bezpłatnych nagrań i publikacji, z których można się bardzo dużo nauczyć. Przede wszystkim zachęcamy was do zapoznania się z materiałami video, które regularnie pojawiają się na blogach trenerów, z którymi współpracujemy. Dzięki nim będziecie mogli lepiej poznać konkretnego trenera, a przy okazji zyskacie kolejne porcje cennej wiedzy. Przyda się to szczególnie osobom, które planują zakup płatnego produktu i chcą rozwiać ostatnie wątpliwości. Poza odnośnikami do nagrań, znajdziecie tu również darmowe e-booki i raporty. Po więcej darmowej wiedzy odsyłamy do działu Blog.


Dostępne materiały:

 

Wyprzedaż! Podryw SMS – 11 Błędów Facetów (darmowy e-book)
Podryw SMS – 11 Błędów Facetów (darmowy e-book)

W e-booku znajdziesz opis 11 najczęstszych błędów, jakie popełniają faceci podczas SMS-owania z kobietą. Dzięki temu będziesz mógł uniknąć prostych wpadek, które potrafią zrujnować dobrze zapowiadającą się znajomość.

  Wypełnij poniższe pola i kliknij przycisk:
 

Zgadzam się z Polityką Prywatności
brak ocen 0.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Materiały video na blogu Rafała Żubera (rok 2017)
Materiały video na blogu Rafała Żubera (rok 2017)
Autor: Rafał Żuber Poniżej znajdziesz listę postów, które pojawiły się na blogu Rafała Żubera w 2017 roku. W każdym poście znajdziesz film video, który możesz obejrzeć zupełnie za darmo.
brak ocen 0.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Materiały video na blogu Rafała Żubera (rok 2018)
Materiały video na blogu Rafała Żubera (rok 2018)
Autor: Rafał Żuber Poniżej znajdziesz listę postów, które pojawiły się na blogu Rafała Żubera w 2018 roku. W każdym poście znajdziesz film video, który możesz obejrzeć zupełnie za darmo.
brak ocen 0.00 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ